Персонал Ужгород: резюме та пошук співробітників в Ужгороді, працевлаштування та розміщення вакансій. Знайти співробітників в Ужгороді швидко, шукаю резюме в місті Ужгород.

Ви працюєте менеджером по підбору персоналу? Значить вам відомо, як складно знайти персонал в Ужгороді. Кого шукати - фахівців з мінімальним досвідом роботи або віддати перевагу фахівцям з відмінним резюме? Звертати увагу на резюме з низьким рівнем зарплати Або потрібен персонал в Ужгороді, але з високим окладом? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук резюме і співробітників, а також розміщення вакансії в Ужгороді!

Резюме: Архітектор (Ужгород)

 • Дата додавання:
 • Зарплата:
 • Місто: Ужгород
 • Досвід роботи: 5 рок. 1 міc.
 • Графік роботи:
 • Стать: мужской

Досвід роботи

 • архітектор КП А"рхітектурно-планувальне бюро"

  Перелік послуг:
  - Проектування особняків, громадських будівель (готель магазин, заклад харчування).
  - Приватизація, узаконення самовільного будівництва, проект для виготовлення будівельного паспорту, технічного паспорту будівлі.
  - Проект реконструкції та супровід підчас проходження державної експертизи. Отримання містобудівних умов та обмежень. Авторський нагляд.
  - Інформаційний супровід підчас оформлення документів.

  Досвід роботи в сфері архітектурного та містобудівного проектування - 7 років .

  Проект отриманий в результаті нашої співпраці ви зможете передати будівельникам та подати в місцеву архітектуру для отримання права на законне будівництво. Також ви отримаєте вичерпну консультацію з правових питань та питань благоюстрою прибудинкової території.

  Отримати безкоштовну консультацію та зкористатися моїми послугами ви можете, за телефонувавши за вказаним номером.

  P. S.:
  1. "Співпрацю" не пропонувати;
  2. Відповідати на повідомлення не відразу, тому зкористатися моїми послугами та отримати консультацію можна, зателефонувавши на вказаний номер телефону;
  3. Проектна документація недешева. Проект будинку за 3 тис. грн. в природі не існує, тому любителів халяви і фантастики типу "Швидко-Дешево-Якісно" та "А мені обіцяли зробити дешевше..." прошу не турбувати;
  4. В відповідь на запитання "Скільки коштує проект будинку?" відповідаю - ціна залежить від розміру та складності архітектури будівлі, кількості змін внесених в процесі роботи над проектом і визначається індивідуально для кожного окремого випадку. Ціни демократичні.

Маю досвід проектування індивідуальних житлових будинків (котеджів), ландшафтного проектування.Виконую проекити в ручну або з допомогою
комп’ютерних програм (володію навиками роботи в  ArchiCad, AutoCad (початковий рівень), SketchUp, PhotoShopCS).
Знайомий з технологією садово-паркового будівництва. Розвинуте почуття стилю,
творче мислення. Маю базові знання роботи з геодезичними приладами (теодоліт,
нівелір) і виконання геодезичних робіт.

Відкрити контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua
Jobs.ua рекомендує переглянути: