Робота Ужгород: Ресторанний бізнес, кулінарія - вакансії, Робота в Ужгороді. Пошук роботи, пошук вакансій в рубриці Ресторанний бізнес, кулінарія.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Ужгороді є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Ужгороді в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Ужгороді або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Ужгороді!

Вакансії в Ужгороді / Вакансії в Ужгороді / Вакансії Ресторанний бізнес, кулінарія, Ужгород

На 04.07.2020 в нашій базі:  14 вакансій,   46 резюме

Робота в Ужгороді в рубриці Ресторанний бізнес, кулінаріяНа сайті Jobsite ви можете знайти вакансії і роботу в сфері Ресторанний бізнес, кулінарія в Ужгороді. Ми пропонуємо якісний пошук роботи і постійно оновлювану базу вакансій для фахівців з кожного з напрямів. Ви можете шукати вакансії по конкретних спеціальностях (наприклад, проглядати вакансії «Ресторанний бізнес, кулінарія»).


По вашому запиту знайдено: 220 вакансій
 • Уборщицы-мойщицы (на ночные смены) срочно требуются клубу "Форсаж".

  График работы: плавающий, с 20.00 до 6.00.

  З/п: 350 грн/смена, бесплатное питание. Выплата з/п еженедельно.

  Адрес клуба: ул. Гарматная, 51-А, остановка скоростного трамвая "Гарматная"

  ...
 • Мойщицы-уборщицы (на ночные смены) срочно требуются клубу "Форсаж".

  График работы: плавающий, с 20.00 до 6.00.

  З/п: 350 грн/смена, бесплатное питание. Выплата з/п еженедельно.

  Адрес клуба: ул. Гарматная, 51-А, остановка скоростного трамвая "Гарматная".

  ...
 • Компанія «Димерські солодощі» запрошує на роботу технолога кондитерського, хлібопекарського виробництва. Підприємство спеціалізується на виготовлені кондитерських та хлібобулочних виробів: різні види печива, паніні, булочки з різними начинками, заварні, кекси, мафіни і багато інших смаколиків.

  Вимоги:


  Пошук роботи в Ужгороді: сайт пошуку вакансій і резюме Jobsite допоможе Вам легко знайти роботу в Ужгороді. Пошук роботи в Ужгороді за ключовим словом і зарплатою, детальною статистикою нових надходжень за спеціальностями. На сайті представлені як агентства працевлаштування, так і провідні компанії. Великий банк оголошень і вакансії в рубриці Ресторанний бізнес, кулінарія з можливістю знайти роботу як студентам, так і керівникам. Якщо "шукаю роботу" про Вас - тоді Ви потрапили за адресою! Працевлаштування в Ужгород і вакансії Ужгороді на Jobsite.


Jobs.ua рекомендує переглянути: