Вакансія Консультант по бухгалтерському обліку, Ужгород. Пошук роботи в Ужгороді - Робота Консультант по бухгалтерському обліку (ALIKS IT ). Шукаю роботу в Ужгороді.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Ужгороді є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Ужгороді в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Ужгороді або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Ужгороді!

вакансії Ужгороді / вакансії IT, WEB фахівці / Консультант по бухгалтерському обліку

На 23.01.2022 в нашій базі:  31 вакансій,   39 резюме

Вакансія: Консультант по бухгалтерському обліку (в Ужгород)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:14000 грн
  • Місто:Львів
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:від року
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p>Привіт! Прийшов час нам познайомитися. :)<br /></p> <p>Ми — «Aliks IT» — досвідчена та амбітна команда професіоналів у сфері програмування та IT-консалтингу на базі BAS (1С). Починаючи з 2016, ми пропонуємо свою експертизу у сфері автоматизації обліку бізнес-процесів та організації безпеки інформації. Одними з актуальних напрямків, які ми розробляємо, є мобільні додатки на основі програмного забезпечення «Мобільна платформа BAS (1С): Підприємство», «Android Sdk» і «Java».</p> <p>Ми потребуємо поповнення у нашу friendly team. Тож шукаємо відкритого та проактивного <strong>Консультант по бухгалтерському обліку.</strong><br /></p> <p><strong>Ми хочемо, щоб Ти:</strong></p> <ul><li>Був упевненим користувачем продуктів BAS (1С);</li><li>Розумів принципи бухгалтерського обліку;</li><li>Мав досвід роботи бухгалтером або помічником бухгалтера від 1 року;</li><li>Мав навики структурування інформації та чітко висловлював свою думку;</li><li>Хотів вчитися та розвиватися;</li><li>Мав непереборне бажання працювати в команді однодумців та справжніх гуру своєї справи.</li></ul><p><strong>Ти будеш:</strong></p> <ul><li>Здійснювати загрузку конфігурацій, створювати бази;</li><li>Налаштовувати облікову політику та користувачів, та їх права доступу;</li><li>Надавати оперативні консультації, створювати інструкції;</li><li>Проводити навчання бухгалтерам-клієнтам;</li><li>Тестувати роботи розробників та залучатися до створення ТЗ;</li><li>Переносити бази (довідники) залишків при впровадженні нової бази;</li><li>Налаштовувати стандартні обміни між УНФ та бухгалтерією.</li></ul><p><strong>Ми хочемо Тобі запропонувати:</strong></p> <ul><li>Нові можливості: наші клієнти — провідні компанії — з ними завжди цікаво!</li><li>Захоплюючі та неординарні проекти;</li><li>Високий рівень доходу — усе залежить від Тебе!</li><li>Підтримку та допомогу на всіх етапах адаптації та, звичайно, після неї :);</li><li>Повний соц. пакет;</li><li>Комфортні умови: сучасний офіс, гнучкий графік роботи, усі державні свята — вихідні;</li><li>Можливість частково працювати віддалено;</li><li>Бурхливе корпоративне життя — тімбілдінги, навчання, лояльне керівництво. Та просто весела та амбітна тімка :).</li></ul><p>Якщо Ти відчуваєш у собі сили, а головне — бажання, розвиватися разом з нами, надсилай своє CV.</p> <p>Тебе чекає весела та цікава подорож!</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «IT, WEB фахівці»:Вакансія Компанія Зарплата
KafkaOps Engineer (Remote) - Ukraine Cloudbeds договірна
Senior Application Engineer - Back End Java (Ukraine) Cloudbeds договірна
Senior Back End Software Engineer - PHP (Ukraine) Cloudbeds договірна
Администратор в компьютерный клуб Матрица 10000 грн.
Администратор компьютерного клуба ФЛП Красильников К.Н. 6500 грн.
Администратор компьютерного клуба в Киев Матрица 10000 грн.
Администратор компьютерного клуба в Киев Матрица 10000 грн.
Администратор компьютерного клуба в Киев Матрица 10000 грн.
Администратор компьютерного клуба в Киев Матрица 10000 грн.
Администратор компьютерного клуба в Киев Матрица 10000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: