Вакансія Збирач ягоди (Лохина) в Польщу, Ужгород. Пошук роботи в Ужгороді - Робота Збирач ягоди (Лохина) в Польщу (ПП Термоакустика Агенство по працевлаштуванню). Шукаю роботу в Ужгороді.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Ужгороді є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Ужгороді в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Ужгороді або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Ужгороді!

вакансії Ужгороді / вакансії Охорона, безпека / Збирач ягоди (Лохина) в Польщу

На 06.07.2022 в нашій базі:  65 вакансій,   40 резюме

Вакансія: Збирач ягоди (Лохина) в Польщу (в Ужгород)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:50000 грн
  • Місто:Польща
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p>Робота по збору ягід в Польщі</p> <p>В околицях м. Тарногруд (біля української границі)</p> <p>Сезон збору триває:</p> <ul><li>01.07.2022 — 20.09.2022 лохина (борувка)</li></ul><p>Потрібні працівники: жінки, чоловіки віком від 16 до 72 років, на сезонну роботу по збору лохини (борувка)</p> <p>Обов’язки:</p> <ul><li>Збір ягоди — робота на акорд.</li><li>Сортування, робота на техніці і складах — оплата погодинно від 15 злотих.</li></ul><p>Умови роботи:</p> <ul><li>Робочий графік ПН-СБ по 12 годин, є можливість працювати у вихідні та святкові дні.</li><li>Оплата за 1 кг — 3.75 злотих. Заробіток в минулому році склав 9−13тис. злотих за сезон (2 місяця). Розрахунок готівкою по середам, аванс-зарплата.</li><li>В середньому збирають від 40 до 80 кг в день (залежить від працездатності людини).</li></ul><p>Умови проживання:</p> <p>Виділяють кімнати в будинках, які знаходяться на відстані від 1 до 5 км від місця роботи. На роботу і після, возить безкоштовний автобус. В кімнатах живуть по 2−5 людини. На території плантації є; їдальня, магазин, туалети, інтернет зона.</p> <p>067 322 04 47; 093 05 20 853 — Viber</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Охорона, безпека»:Вакансія Компанія Зарплата
Охранник Вита Соллар 8000 грн.
Охоронник Вінницький обласний центр... 7000 грн.
Охранник ТОВ Охорона-Схід договірна
Охранник в Умань ТОВ Охорона-Схід договірна
Охранник в Умань ТОВ Охорона-Схід договірна
Охранник в Умань ТОВ Охорона-Схід договірна
Охранница (желательно женщи) ТОВ Охорона-Схід договірна
Військовослужбовець за контрактом у ЗСУ Тячівський РТЦК та СП 40000 грн.
Охоронник (вахтовий метод) Экспосервис 12300 грн.
Охоронник вахтовим методом Экспосервис 12300 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: