Вакансія Військовослужбовець за контрактом у ЗСУ, Ужгород. Пошук роботи в Ужгороді - Робота Військовослужбовець за контрактом у ЗСУ (Тячівський РТЦК та СП). Шукаю роботу в Ужгороді.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Ужгороді є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Ужгороді в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Ужгороді або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Ужгороді!

вакансії Ужгороді / вакансії Охорона, безпека / Військовослужбовець за контрактом у ЗСУ

На 16.08.2022 в нашій базі:  92 вакансій,   40 резюме

Вакансія: Військовослужбовець за контрактом у ЗСУ (в Ужгород)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:40000 грн
  • Місто:Тячів
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p>Сьогодні бути солдатом, сержантом — поважно та почесно. Бути воїном та захищати свою державу — справа, варта поваги та шани, саме тому Тячівський РТЦК та СП запрошує бажаючих вступити на військову службу за контрактом до лав Збройних Сил України.</p> <p>Проводиться набір громадян віком від 21 до 27 років до бойових військових частин (механізованих, танкових, артилерійських, протиповітряної оборони, морської піхоти, десантно-штурмових, аеромобільних, спеціального призначення, зенітно-ракетних та радіотехнічних, надводних кораблів) Сухопутній військ, Десантно-штурмових військ, Повітряних сил, Сил спеціальних операцій, Військово-Морських сил ЗС України на посади екіпажів, розрахунків (обслуг) бойових машин, артилерії, протитанкових ракетних комплексів, розвідки, кораблів.</p> <p></p> <p>Перелік необхідних докуентів:<br />- характеристика з с\ради;<br />- довідка про склад сім'ї з с\ради;<br />- документи про освіту;<br />- копія паспорту;<br />- копія ідентифікаційного номеру;<br />- фото 3х4 - 6 штук;<br />- фото 9х12 - 2 штуки;<br />- сертифікат нарколога;<br />- сертифікат психіатра;<br />- трудова книжка;<br />- заява;<br />- автобіографія.</p> <p></p> <p>Після проходження базової військової підготовки у Навчальному центрі в подальшому військовослужбовці будуть вибувати навчатись закордон для набуття навичок за фахом. Чия відвага, того й перевага — ти станеш прикладом для інших, тобою будуть пишатись! За всіма питаннями, що виникають щодо проходження військової служби за контрактом звертайтесь за адресою: м. Тячів, вул. Незалежності 49, Тячівський РТЦК та СП. А також за телефонами: ....25; ....79 , Аркадій.</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Охорона, безпека»:Вакансія Компанія Зарплата
Охоронник Вінницький обласний центр... 6500 грн.
Комендант Войтенко Нина Владимировн... 3000 грн.
Інкасатор Кит-групп 14000 грн.
Охранник Алекс Юг договірна
Охоронник вахтовим методом Экспосервис 12300 грн.
Охоронник Экспосервис 12300 грн.
Охоронник вахтовим методом Экспосервис 11400 грн.
Охоронці з власним авто Алекс Юг договірна
Збирач ягоди (Лохина/Полуниця) в Польщу ПП Термоакустика Агенство... 50000 грн.
Охранник А-400 договірнаJobs.ua рекомендує переглянути: