Вакансія Оператор call-центру (консультація), Ужгород. Пошук роботи в Ужгороді - Робота Оператор call-центру (консультація) (Adelina Call Center & BPO). Шукаю роботу в Ужгороді.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Ужгороді є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Ужгороді в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Ужгороді або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Ужгороді!

вакансії Ужгороді / вакансії Офісний персонал / Оператор call-центру (консультація)

На 04.10.2022 в нашій базі:  124 вакансій,   40 резюме

Вакансія: Оператор call-центру (консультація) (в Ужгород)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:9000 грн
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:часткова зайнятість

Загальна інформація про вакансію


<p>В команду міжнародної компанії Adelina Call Center потрібні амбіційні менеджери для обслуговування клієнтів. Ми — найбільший контактний центр України, який вже понад 15 років надає телекомунікаційні послуги, стабільну роботу та забезпечує професійний розвиток своїм співробітникам.</p> <p>Ми віримо в можливості кожного кандидата і допомагаємо розкрити їх повністю, незалежно від наявності досвіду роботи.</p> <p><strong>Що потрібно буде робити:</strong></p> <ul><li>Консультувати клієнтів та допомагати їм у вирішенні найрізноманітніших питань.</li><li>Реєструвати інформацію в базі даних.</li></ul><p><strong>Готові навчатись, розвивати свої </strong><strong>soft</strong> <strong>skills</strong><strong>, які в подальшому знадобляться у будь-якій роботі з людьми? А крім цього Ви отримаєте ще:</strong></p> <ul><li>Індивідуальний графік роботи (можливість працювати від 5 год/день)</li><li><strong>Безкоштовне навчання</strong></li><li>Прозорі умови працевлаштування</li><li><strong>Стабільна оплата праці (ставка + бонуси)</strong></li><li>Дружній колектив та лояльне керівництво</li><li>Наставництво — система підтримки новачків та подальший розвиток і навчання персоналу</li><li>Робота у комфортному офісному центрі</li><li>Кар'єрне зростання (всі операційні менеджери, team-лідери, бізнес-тренери компанії досягли свого рівня завдяки впевненому бажанню рости професійно)</li></ul><p><strong>Які побажання до Вас:</strong></p> <ul><li>Знання української мови</li><li>Ввічливість, відповідальність, уважність</li><li>Знання ПК на рівні користувача</li><li>Бажання працювати та розвиватись</li></ul><p>Надсилайте резюме або телефонуйте:<strong>.... 50, ....<strong> 25</strong></strong></p> <p><strong>Офіційні сайти:</strong> adelina.com.ua та adelina.life</p> <p><strong>Ставайте частиною нашої команди, дізнавайтесь більше про компанію:</strong></p> <ul><li>facebook.com/AdelinaCallCenter</li><li>instagram.com/adelina_call_center/</li></ul><p><strong>Офіс знаходиться: <strong><strong>бульвар Вацлава Гавела, 4</strong></strong></strong></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Офісний персонал»:Вакансія Компанія Зарплата
Администратор в новый караоке бар TOOTSIE CLUB 14000 грн.
Администратор в новый караоке бар TOOTSIE CLUB 14000 грн.
Администратор в новый караоке бар TOOTSIE CLUB 14000 грн.
Администратор-хостес в новый караоке бар TOOTSIE CLUB 12000 грн.
Менеджер по продажам SuperFlower 15000 грн.
Менеджер з розвитку освітніх послуг ІТ-Академія договірна
Офіс-менеджер Гаряча Планета договірна
Адміністратор, клінінгова компанія, с. Проліски, вул. Бров... Компанія SHEN 10500 грн.
Менеджер зі збуту Полтавське ВП «Універсал»... 6700 грн.
Комірник в Київську область (надаємо житло) ПМП «Два Млина» договірнаJobs.ua рекомендує переглянути: