Вакансія Домробітниця та садівник-господарник (сімейна пара з проживанням), Ужгород. Пошук роботи в Ужгороді - Робота Домробітниця та садівник-господарник (сімейна пара з проживанням) ( Агентство Ваша няня). Шукаю роботу в Ужгороді.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Ужгороді є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Ужгороді в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Ужгороді або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Ужгороді!

вакансії Ужгороді / вакансії Домашній сервіс / Домробітниця та садівник-господарник (сімейна пара з проживанням)

На 02.02.2023 в нашій базі:  149 вакансій,   41 резюме

Вакансія: Домробітниця та садівник-господарник (сімейна пара з проживанням) (в Ужгород)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:70000 грн
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p>ВАКАНСІЯ: Сімейна пара (домробітниця та садівник-господарник) з проживанням<br /></p> <p>Умови:<br /></p> <p>Графік: вахта 15\15 або накопичувальні вихідні (24 робочі дні, 6 вихідних)<br /></p> <p>Проживання у роботодавця (в будинку для персоналу), надається харчування<br /></p> <p>Місце роботи: Київська область, Козин<br /></p> <p>Заробітна плата: 70000грн на місяць (на пару)<br /></p> <p>Обов'язки:<br /></p> <p>-Прибирання будинку 430кв.м., прання та прасування речей (проживає 3 особи)<br /></p> <p>-Підтримка ділянки 18 соток у відмінному стані<br /></p> <p>-Догляд за садом, прибирання снігу<br /></p> <p>-Контроль систем водо-, тепло-, електро-, газопостачання<br /></p> <p>УВАГА!<br /></p> <p>Якщо Вам підходить вакансія - пишіть на ВАЙБЕР, вотсап або телеграм ...09. Повідомлення на сайті не читаємо.<br /></p> <p>Робота надається безкоштовно, комісію оплачує роботодавець.<br /></p> <p>Є вакансії домашнього персоналу (няня, домробітниця, доглядальниця, </p> <p>водій, кухар, садівник, сімейна пара, охоронець) від перевірених сімей.<br /></p> <p>Рейтингове агентство "Ваша Няня" працює з 2003 року. Входимо до Асоціації агенцій домашнього персоналу України.<br /></p> <p>Адреса та графік агентства: м.Київ, вул. Хрещатик 7/11 (з Пн до Пт, з 9 до 18)<br /></p> <p>Офіційний сайт: vnanny.com.ua/rabota<br /></p> <p>Школа домробітниць: academy1.org<br /></p> <p>Наша сторінка у Facebook: facebook.com/vnanny<br /></p> <p>З питань співробітництва пишіть у месенджер: ...0 9</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Домашній сервіс»:Вакансія Компанія Зарплата
Няня без проживания В.І.БУД договірна
Повар Nikala 900 грн.
Кухар Nikala 900 грн.
Няня в Ирпень (с проживанием) Полехина Ю. 27500 грн.
Помощница (Уборка дома) в Ирпень Полехина Ю. договірна
Помощница по дому (с проживанием) в Ирпень Полехина Ю. договірна
Помощница по дому (с проживанием) в Ирпень Полехина Ю. договірна
Помощница по дому (с проживанием) в Ирпень Полехина Ю. договірна
Помощница по дому (с проживанием) в Ирпень Полехина Ю. договірна
Помощница по дому (с проживанием) в Ирпень Полехина Ю. договірнаJobs.ua рекомендує переглянути: