Вакансія Помічник керівника, Ужгород. Пошук роботи в Ужгороді - Робота Помічник керівника (Імпортброк). Шукаю роботу в Ужгороді.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Ужгороді є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Ужгороді в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Ужгороді або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Ужгороді!

вакансії Ужгороді / вакансії Офісний персонал / Помічник керівника

На 05.08.2025 в нашій базі:  144 вакансій,   24 резюме

Вакансія: Помічник керівника (в Ужгород)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:20000 грн
  • Місто:Одеса
  • Бажана Освіта:повна вища
  • Досвід роботи:від року
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p><br /></p> <p>Помічник керівника</p> <p>Оплата до 20 тис. грн</p> <p>Ми — митно — брокерська компанія з офісом в м. Одеса. На українському ринку працюємо з 2000 року. Напрацювали вдалий досвід митно — брокерського формлення всіх типів вантажів, в т.ч. небезпечних, крупногабаритних, лікарських з особливим режимом зберігання, продуктових та промислових при систематичних або одноразових імпортно — експортних операціях. Наші клієнти розмовляють на англійській, турецькій, китайській та інших мовах.</p> <p>Працюємо за умов війни, ковіду, епідемій та маскових режимів, за будь-якої погоди та при будь-якій владі, поки товари перетинають кордон України на експорт чи імпорт.</p> <p>Ми — стабільна компанія, яка постійно розвивається, гарантуємо своїм співробітникам зп з додатковим доходом не нижче європейського рівня.</p> <p>Вас чекає кар'єра в нашій компанії з перспективою очолити новий напрямок митно — брокерської компанії по роботі з клієнтами, персоналом, просуванням компанії в інтернеті.</p> <p>Для цього нам потрібні кандидати з:</p> <ul><li>Грамотним володінням українською, російською мовами</li><li>Добрим володінням ПК та орієнтуванням в інтернеті.</li><li>Вік будь-який, при умові бажання вчитися, змінюватись у сучасних умовах.</li></ul><p>Вашими перевагами для роботи будуть:</p> <ul><li>Вільне володіння англійською мовою</li><li>Дисциплінованість</li><li>Творчість</li><li>Доброзичливість</li><li>Приємна охайна зовнішність</li></ul><p>До обов’язків входить:</p> <ul><li>виконання завдань директора;</li><li>збір інформації, її аналіз та структурування;</li><li>робота з великими об'ємами інформації в інтернеті;</li><li>підготовка оглядових матеріалів;</li><li>розміщення інформації та об’яв в інтернеті;</li><li>організація та забезпечення роботи офісу</li><li>ведення та фіксація результатів роботи в СRM.</li></ul><p>Графік роботи: Пн-Пт з 9.00 до 18.00</p> <p><br /></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Офісний персонал»:



Вакансія Компанія Зарплата
Адміністратор-охоронець на мийку самообслуговування Березняки-3 договірна
Менеджер адміністратор Continental AG 120000 грн.
Інженер проєкту Continental AG 120000 грн.
Прибиральниця ТОВ «К.М. ГРУП» 12000 грн.
Помічник керівника Ретевіа 10000 грн.
Адміністратор офісу Ретевіа 10000 грн.
Головний адміністратор Громадська організація Пр... 35000 грн.
Помічник керівника Громадська організація Пр... 30000 грн.
Офіс менеджер Громадська організація Пр... 27000 грн.
Менеджер по продажам МИМ 25 грн.







Jobs.ua рекомендує переглянути: