Вакансія Водій таксі Уклон та Болт в автопарк Gordi Auto, Ужгород. Пошук роботи в Ужгороді - Робота Водій таксі Уклон та Болт в автопарк Gordi Auto (Гордієнко Микола Володимирович). Шукаю роботу в Ужгороді.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Ужгороді є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Ужгороді в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Ужгороді або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Ужгороді!

вакансії Ужгороді / вакансії Транспорт, автосервіс / Водій таксі Уклон та Болт в автопарк Gordi Auto

На 09.10.2025 в нашій базі:  150 вакансій,   24 резюме

Вакансія: Водій таксі Уклон та Болт в автопарк Gordi Auto (в Ужгород)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:50000 грн
  • Місто:Хмельницький
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:від року
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p>На постійну роботу потрібен водій категорії В на легкове авто компанії в автопарк Gordi Auto для роботи в таксі Uklon та Бolt. Робота за додатком. Маршрут за навігатором. Бажано базові знання міста.</p> <p>Пропонуємо:</p> <ul><li>Стабільний реальний дохід від 35 000 грн до 50 000 грн (в залежності від виробітку та графіку роботи)</li><li>Бонуси за виконання плану до 6000грн в місяць</li><li>Ремонт та обслуговування за наш рахунок на власному СТО</li><li>Власний шиномонтаж</li><li>Надання пріоритету в отриманні замовлень </li><li>Автомобілі комфорт класу на автоматі та на механіці</li><li>Економічні ліцензовані автомобілі розхід 10л/100км газу по місту</li><li>Можливість щоденного заробітку</li><li>Індивідуальний графік (8−12 годин /день), та позмінний (доба через добу)</li><li>Великий потік замовлень 25−35 замовлень за зміну 8−12годин</li><li>Можливість взяти авто на виплату для роботи</li></ul> <p>Вимоги:</p> <ul><li>Дотримання правил дорожнього руху</li><li>Забезпечення комфортного та безпечного перевезення пасажирів</li><li>Стаж водіння від 1-го року</li><li>Відсутність судимостей та проблем з законом</li><li>Відсутність арко-алко залежностей</li><li>Відповідальність</li><li>Обережне водіння автомобіля</li><li>Ввічливість</li><li>Пунктуальність та порядність</li><li>Догляд за авто та підтримка у чистоті</li><li>Бажання працювати і заробляти</li></ul>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Транспорт, автосервіс»:



Вакансія Компанія Зарплата
Експедитор Global Beverage Trade 30000 грн.
Екскаваторник 427 окремий полк безпілот... 50000 грн.
Водій автобуса 427 окремий полк безпілот... 50000 грн.
Водій-оператор екскаватора навантажувача JCB 3CX 427 окремий полк безпілот... 50000 грн.
Оператор наземного роботизованого комплексу НРК 427 окремий полк безпілот... 120000 грн.
Автоелектрик 427 окремий полк безпілот... 20000 грн.
Діловод (автозапчастини) 427 окремий полк безпілот... 20000 грн.
Водій-кранівник 427 окремий полк безпілот... 50000 грн.
Водій вантажівки 427 окремий полк безпілот... 50000 грн.
Моторист бензинових та дизельних двигунів 427 окремий полк безпілот... 50000 грн.







Jobs.ua рекомендує переглянути: