Вакансія Ліпщик по тісту, Ужгород. Пошук роботи в Ужгороді - Робота Ліпщик по тісту (Коваленко Олександр Миколайович ). Шукаю роботу в Ужгороді.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Ужгороді є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Ужгороді в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Ужгороді або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Ужгороді!

Вакансія: Ліпщик по тісту (в Ужгород)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:30000 грн
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:від року
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p>Доброго дня!</p> <p> Нова компанії по виготовленню домашніх напіфабрикатів набирає на роботу працівників на вакансії:</p> <p>1. Ліпщики по тісту: пельмені, вареники, хінкалі, зрози, млинці, чебуреки, голубці, перець фарширований</p>Наші плюси: <p>На виробництво уже видаються готові фарші!</p> <p>Картопля на виробництво уже видається варена та очищена від кожури!</p> <p>Усі види м'яса яке іде на виробництво у вареному вигляді також видається уже готове!</p> <p>Тобто три процеса повністю знятті з ліпщиків для того щоб вони могли зробити більше готової продукції за одну зміну!</p> <p>Ті хто з досвідом роботи відразу зрозуміють наші плюси)</p> <p>Оплата праці 30 грн за 1 кг виробу!</p> <p>Обід включено за рахунок виробництва !</p> <p>Можливе надання житла для іногородніх!</p> <p>Зверніть увагу!</p> <p>Цікавлять саме люди які люблять свою справу і готові до командної професійної діяльності!</p> <p>Офіційне працевлаштування після стажування.</p> <p>Виробництво знаходиться в 10-15 хв вільним кроком від станції метро Житомирська, Академістечко, Святошино !</p> <p>Адреса Бородянський провулок 3!</p> <p>Номер телефону технолога </p> <p>Дякую якщо дочитали до кінця, будемо раді бачити в нашій команді!</p> <p>Гарного дня та гарного настрою)</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Ресторанний бізнес, кулінарія»:Вакансія Компанія Зарплата
Піцейола (вул. Васильківська, 34) «Varus» 17000 грн.
Кухар (Солом'янський р-н) «Varus» 18000 грн.
Помічник Повара Food Service 16000 грн.
Повар універсал Food Service 17000 грн.
Повар на холодний процес Food Service 17000 грн.
Касир на лінію роздачі у їдальню Food Service 16000 грн.
Помічник офіціанта, ранер Каффа, театр кави, кав'яр... 12000 грн.
Администратор в новый караоке бар TOOTSIE CLUB 35000 грн.
Party`s girl TOOTSIE CLUB 15000 грн.
Официант в новый караоке бар, можно без опыта TOOTSIE CLUB 35000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: