Вакансія Кухар (Солом'янський р-н), Ужгород. Пошук роботи в Ужгороді - Робота Кухар (Солом'янський р-н) («Varus»). Шукаю роботу в Ужгороді.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Ужгороді є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Ужгороді в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Ужгороді або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Ужгороді!

вакансії Ужгороді / вакансії Ресторанний бізнес, кулінарія / Кухар (Солом'янський р-н)

На 25.04.2024 в нашій базі:  146 вакансій,   24 резюме

Вакансія: Кухар (Солом'янський р-н) (в Ужгород)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:18000 грн
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:позмінна робота

Загальна інформація про вакансію


<p>Мрієте бути у ритмі команди та працювати на сучасному обладнанні за два кроки від дому? </p> <p>Національна мережа супермаркетів VARUS <strong>запрошує вас на смачну роботу</strong>! </p> <p><strong>Ваші обов’язки:</strong></p> <ul><li>правильно підготувати напівфабрикати та продукти до процесу готування</li></ul><ul><li>готувати страви за рецептом (технологічною картою)</li></ul><ul><li>дотримуватись правил чистоти у цеху та НАССР.</li></ul><p><strong>Буде перевагою, якщо ви маєте: </strong></p> <ul><li>досвід у приготуванні страв холодного та гарячого цехів</li></ul><ul><li>середню або вищу профільну освіту.</li></ul><p><strong>Працювати у VARUS – це:</strong></p> <ul><li>робота у найближчому до дому супермаркеті</li></ul><ul><li>оформлення згідно з КЗпП України</li></ul><ul><li>гнучкі робочі графіки</li></ul><ul><li>стабільна заробітна плата</li></ul><ul><li>смачні кар’єрні вершини</li></ul><ul><li>безкоштовне навчання</li></ul><ul><li>івенти для працівників із цінними призами</li></ul><ul><li>активності та подарунки для дітей</li></ul><p><strong>Чому з нами класно?</strong></p> <p>VARUS – це про команду, націлену на загальний результат та підтримку один одного. Працюєш ти у супермаркеті, офісі чи на складі – не має значення. </p> <p>Наша мета одна – стати улюбленим місцем для клієнта, і лише спільна взаємодія допомагає досягати цього.</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Ресторанний бізнес, кулінарія»:Вакансія Компанія Зарплата
Кухар Таврия Плюс, ЧП 14000 грн.
Повар холодного цеха ЧП Бондаренко 20000 грн.
Повар на олимпийские игры ФОП Ачкасов Є.А. договірна
Офіціант в ресторан Первак 30000 грн.
Вантажник-двірник в ресторан Первак 800 грн.
Вантажник-двірник в ресторан Первак 800 грн.
Администратор в Новый клуб в г. Киев (жилье) NK «Scarlett» 25000 грн.
Администратор в Новый клуб в г. Киев (жилье) NK «Scarlett» 25000 грн.
Администратор в Новый клуб в г. Киев (жилье) NK «Scarlett» 25000 грн.
Администратор в Новый клуб в г. Киев (жилье) NK «Scarlett» 25000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: