Вакансія Менеджер з продажу спецодягу, Ужгород. Пошук роботи в Ужгороді - Робота Менеджер з продажу спецодягу (Мегатекс). Шукаю роботу в Ужгороді.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Ужгороді є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Ужгороді в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Ужгороді або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Ужгороді!

вакансії Ужгороді / вакансії Офісний персонал / Менеджер з продажу спецодягу

На 06.12.2025 в нашій базі:  148 вакансій,   24 резюме

Вакансія: Менеджер з продажу спецодягу (в Ужгород)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:20000 грн
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:від двох років
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p><strong>Позиція:</strong>Спеціаліст із збуту робочого одягу</p> <p><strong><br /></strong></p> <p><strong>Про компанію</strong>: МЕГАТЕКС - це лідер у сфері поставок робочого одягу в Україні. Наша діяльність охоплює дизайн та доставку якісного робочого одягу для широкого спектру промислових галузей, включаючи будівельну індустрію, гірничу промисловість, транспортну сферу та інші.</p> <p><strong><br /></strong></p> <p><strong>Завдання:</strong></p> <ul><li>Ініціювання збуту та активне просування нашої продукції на ринку робочого одягу.</li><li>Надання консультацій клієнтам для вибору найкращого робочого одягу, що відповідає їхнім потребам.</li><li>Розвиток та утримання стабільних відносин з клієнтами.</li><li>Проведення переговорів та заключення контрактів.</li><li>Аналіз ринку робочого одягу для виявлення нових бізнес-можливостей.</li></ul><p><strong>Вимоги:</strong></p> <ul><li>Мінімум 2 роки досвіду в сфері збуту робочого одягу.</li><li>Глибоке розуміння ринку робочого одягу та його характеристик.</li><li>Відмінні навички комунікації та ведення переговорів.</li><li>Здатність до командної роботи та досягнення цілей.</li></ul><p><strong>Ми пропонуємо:</strong></p> <ul><li>Заробітну плату, яка відображає ваші досягнення.</li><li>Оплачувані відрядження та перспективи кар’єрного зростання.</li><li>Гнучкий робочий графік та можливість дистанційної роботи.</li><li>Підтримуючу та професійну команду.</li></ul><p>Якщо ви маєте досвід у сфері збуту робочого одягу та хочете стати частиною нашої команди, надсилайте своє резюме чи залишайте відгук Ми з нетерпінням очікуємо на вашу кандидатуру та готові розглянути ваші пропозиції. Приєднуйтесь до нас і допоможіть нам досягти нових висот!</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Торгівля, продажі, закупівлі»:



Вакансія Компанія Зарплата
Продавець в крамницю, НАВЧАЄМО Юбилейный, МК договірна
Віддалений менеджер (дропшиппінг співпраця) СамеТо 10000 грн.
Продавець продовольчих товарів Вінницький обласний центр... 6700 грн.
Менеджер зі збуту Вінницький обласний центр... 30000 грн.
Продавець-консультант Вінницький обласний центр... 7500 грн.
Продавець продовольчих товарів Вінницький обласний центр... 6700 грн.
Продавец консультант Вінницький обласний центр... 7000 грн.
Продавець торгового залу Вінницький обласний центр... 8000 грн.
Продавец администратор Вінницький обласний центр... 7000 грн.
Продавець непродовольчих товарів Вінницький обласний центр... 6700 грн.







Jobs.ua рекомендує переглянути: