Вакансія Бухгалтер по списанню ТМЦ, Ужгород. Пошук роботи в Ужгороді - Робота Бухгалтер по списанню ТМЦ (ООО «Новотехэлектро»). Шукаю роботу в Ужгороді.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Ужгороді є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Ужгороді в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Ужгороді або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Ужгороді!

вакансії Ужгороді / вакансії Бухгалтерія, фінанси, облік/аудит / Бухгалтер по списанню ТМЦ

На 09.06.2025 в нашій базі:  148 вакансій,   24 резюме

Вакансія: Бухгалтер по списанню ТМЦ (в Ужгород)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:договорная
  • Місто:Харків
  • Бажана Освіта:повна вища
  • Досвід роботи:від двох років

Загальна інформація про вакансію


<p>Потрібен бухгалтер на виробниче підприємство. Вимоги: знання ділянки списання ТМЦ, знання ділянки податкових зобов'язань; знання первинних документів щодо відвантаження; знання ділянки БАНК. Робота у 1С Підприємство та Медок. Обов'язки: виписування видаткових та податкових накладних; виписка рахунків, робота з Клієнт-Банк, проведення платежів та банківських виписок; оприбуткування та списання матеріалів (ТМЦ) у виробництво. Документообіг із відвантаження невеликий — до 5 накладних на місяць.</p> <p>Р-н басейну Локомотив (Кірпи), 10хв. від Метро Ц.Ринок.</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Бухгалтерія, фінанси, облік/аудит»:



Вакансія Компанія Зарплата
Головний бухгалтер Мак Роад договірна
Аналітик-дешифрувальник 427 окремий полк безпілот... 50000 грн.
Бухгалтер на виробництво (закрита територія) Чернігів Пекедж 18000 грн.
Економіст ТОВ «Атлант Моторз Харків... договірна
Помічник головного бухгалтера Корпорация Пневмотек 30000 грн.
Помічник бухгалтера Чарте договірна
Аналітик ТОВ «ТД «Егрітек» 20000 грн.
Помічник бухгалтера, бухгалтер ФОП Діденко О.М. 24000 грн.
Головний бухгалтер Бріг 14000 грн.
Заступник головного бухгалтера Інститут тваринництва НАА... 11000 грн.







Jobs.ua рекомендує переглянути: