Вакансія Танцівниця, Львів, Ужгород. Пошук роботи в Ужгороді - Робота Танцівниця, Львів (Малевич, Night Club). Шукаю роботу в Ужгороді.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Ужгороді є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Ужгороді в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Ужгороді або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Ужгороді!

Вакансія: Танцівниця, Львів (в Ужгород)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:40000 грн
  • Місто:Харків
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p>Открыт набор танцовщиц !!! Робота в городе Львов !!!</p> <p>Крупнейшие шоу-бары Западной Украины - ждут тебя !!!</p> <p><br /></p> <p>Что мы предлагаем?</p> <ul><li>Работу в ночную смену с 22.00 до 06.00</li><li>Возможность выбирать удобный график работы</li><li>Легко совмещать учебу и работу</li><li>Достойная заработная плата ставка + % без задержек</li><li>Безопасность и конфиденциальность</li><li>Участие в шоу-программах</li><li>Возможность освоить новую профессию с нуля (проводим обучение для новичков)</li><li>Бесплатные занятия с хореографом</li><li>Работу без интима, только танцы</li><li>Поддержку в период стажировки и работы</li><li>При необходимости предоставляем жилье</li></ul><p>Чего ждем от потенциального сотрудника?</p> <ul><li>Ухоженный внешний вид</li><li>Танцевальный опыт, чувство ритма</li><li>Если ты новичок в этой профессии, тогда, ждем большое желание работать над собой</li><li>Такие качества как яркость, амбициозность, энергичность</li><li>Приветствуется модельный и сценический опыт</li><li>Знание иностранных языков будет большим бонусом, но не обязательно</li></ul><p>По всем вопросам и для записи:</p> <p>Тел.: +380680370005 (Viber, WhatsApp, Telegram)</p> <p>Анастасия, кастинг-менеджер</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Ресторанний бізнес, кулінарія»:Вакансія Компанія Зарплата
Официант бармен DICTATOR Club 45000 грн.
Хостес DICTATOR Club 45000 грн.
Администратор в клуб DICTATOR Club 45000 грн.
Администратор DICTATOR Club 45000 грн.
Фаршмен Коваленко Олександр Микол... 30000 грн.
Обвальщик мяса Коваленко Олександр Микол... 30000 грн.
Ліпщик по тісту Коваленко Олександр Микол... 30000 грн.
Покоївка Оаза, спортивно-туристичн... 27000 грн.
Комірник Оаза, спортивно-туристичн... 27000 грн.
Кухар Оаза, спортивно-туристичн... 36000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: