Вакансія Хатня робітниця їз проживанням, Ужгород. Пошук роботи в Ужгороді - Робота Хатня робітниця їз проживанням (Агенція із працевлаштування за кордон «BADGER» ). Шукаю роботу в Ужгороді.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Ужгороді є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Ужгороді в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Ужгороді або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Ужгороді!

вакансії Ужгороді / вакансії Домашній сервіс / Хатня робітниця їз проживанням

На 02.12.2023 в нашій базі:  144 вакансій,   28 резюме

Вакансія: Хатня робітниця їз проживанням (в Ужгород)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:120000 грн
  • Місто:Бородянка
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p><strong></strong></p> <p><strong>Дом</strong><strong>огосподарка</strong><strong> з проживанням!</strong></p> <p><strong><br /></strong></p> <p><br /></p> <p>У сім'ї Ізраїлю, які мешкають у Тель-Авіві, Герцлія, Кесарія, Савйон та інші, потрібні — домробітниці, для простих домівкових обов'язків.</p> <p><strong>Умови роботи:</strong></p> <ul><li>Графік роботи: 6 днів на тиждень, вихідний за згодою!</li><li><strong>Оплата: 2300 - </strong><strong>25</strong><strong>00 $/ </strong><strong>місяць</strong></li><li>Харчування та проживання в сім'ї – безкоштовно!</li></ul><p><strong>Вимоги:</strong></p> <ul><li>жінки</li><li>закордонний паспорт</li><li>відповідальність</li><li>старанність</li><li>бажання працювати та заробляти</li></ul><p><strong>Обов'язки:</strong></p> <ul><li>Прибирання будинку, стежити за порядком</li><li>Прання та прасування</li><li>Знання мови не потрібне</li></ul><p><strong>Переваги роботи з нами:</strong></p> <ul><li>Проводимо повний інструктаж перед вильотом із представником Ізраїлю</li><li>Допомагаємо у бронюванні авіаквитків</li></ul><p><strong>З питань працевлаштування та актуальних вакансій телефонуйте або Viber, WhatsApp +38096 551 27 31, +38093 066 39 35</strong></p> <p>А<strong>генція</strong><strong> із працевлаштування за кордон</strong> «BADGER» Ліцензія 1332−20</p> <p><strong>ТІЛЬКИ ЛЕГАЛЬНЕ ОФОРМЛЕННЯ! ПРАЦЮЄМО З ПЕРЕВІРЕНИМИ РОБОТОДАВЦЯМИ!</strong></p> <p><br /></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Домашній сервіс»:Вакансія Компанія Зарплата
Доглядальниця, 5х2, Святошинський район Агентство домашнего персо... 17600 грн.
Нічна няня для немовля 1 місяці, 3 дні в тиждень, Дніпровськ... Агентство домашнего персо... 21600 грн.
Домашний мастер. Желательно с проживанием ФОП Харлашкина А. П 17120 грн.
Домробітниця, 2 рази на тиждень, центр Києва Агентство домашнего персо... 12800 грн.
Керуючий в сім'ю, повна зайнятість, м.Васильків Агентство домашнего персо... 45000 грн.
Сімейна пара, вахта з проживанням, Буча Агентство домашнего персо... 50000 грн.
Прибиральник (клінер) ТОВ «Амстронг» 15000 грн.
Клінер (прибиральник) ТОВ «Амстронг» 9200 грн.
Домработница экономка в дом Persona Grata 30000 грн.
Гувернантка - репетитор Persona Grata 35000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: