Вакансія Хатня робітниця їз проживанням, Ужгород. Пошук роботи в Ужгороді - Робота Хатня робітниця їз проживанням (Агенція із працевлаштування за кордон «BADGER» ). Шукаю роботу в Ужгороді.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Ужгороді є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Ужгороді в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Ужгороді або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Ужгороді!

вакансії Ужгороді / вакансії Домашній сервіс / Хатня робітниця їз проживанням

На 02.02.2023 в нашій базі:  149 вакансій,   41 резюме

Вакансія: Хатня робітниця їз проживанням (в Ужгород)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:120000 грн
  • Місто:Бородянка
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p><strong></strong></p> <p><strong>Дом</strong><strong>огосподарка</strong><strong> з проживанням!</strong></p> <p><strong><br /></strong></p> <p><strong>Вакансія тільки для громадян: України!!!</strong></p> <p>У сім'ї Ізраїлю, які мешкають у Тель-Авіві, Герцлія, Кесарія, Савйон та інші, потрібні — домробітниці, для простих домівкових обов'язків.</p> <p><strong>Умови роботи:</strong></p> <ul><li>Графік роботи: 6 днів на тиждень, вихідний за згодою!</li><li><strong>Оплата: 2000 - </strong><strong>2</strong><strong>3</strong><strong>00 $/ </strong><strong>місяць</strong></li><li>Харчування та проживання в сім'ї – безкоштовно!</li></ul><p><strong>Вимоги:</strong></p> <ul><li>жінки</li><li>закордонний паспорт</li><li>відповідальність</li><li>старанність</li><li>бажання працювати та заробляти</li></ul><p><strong>Обов'язки:</strong></p> <ul><li>Прибирання будинку, стежити за порядком</li><li>Прання та прасування</li><li>Знання мови не потрібне</li></ul><p><strong>Переваги роботи з нами:</strong></p> <ul><li>Проводимо повний інструктаж перед вильотом із представником Ізраїлю</li><li>Допомагаємо у бронюванні авіаквитків</li></ul><p><strong>З питань працевлаштування та актуальних вакансій телефонуйте або Viber, WhatsApp +38096 551 27 31, +38093 066 39 35</strong></p> <p>А<strong>генція</strong><strong> із працевлаштування за кордон</strong> «BADGER» Ліцензія 1332−20</p> <p><strong>ТІЛЬКИ ЛЕГАЛЬНЕ ОФОРМЛЕННЯ! ПРАЦЮЄМО З ПЕРЕВІРЕНИМИ РОБОТОДАВЦЯМИ!</strong></p> <p><br /></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Домашній сервіс»:Вакансія Компанія Зарплата
Няня без проживания В.І.БУД договірна
Повар Nikala 900 грн.
Кухар Nikala 900 грн.
Няня в Ирпень (с проживанием) Полехина Ю. 27500 грн.
Помощница (Уборка дома) в Ирпень Полехина Ю. договірна
Помощница по дому (с проживанием) в Ирпень Полехина Ю. договірна
Помощница по дому (с проживанием) в Ирпень Полехина Ю. договірна
Помощница по дому (с проживанием) в Ирпень Полехина Ю. договірна
Помощница по дому (с проживанием) в Ирпень Полехина Ю. договірна
Помощница по дому (с проживанием) в Ирпень Полехина Ю. договірнаJobs.ua рекомендує переглянути: