Робота Ужгород: Домашній сервіс - вакансії, Робота в Ужгороді. Пошук роботи, пошук вакансій в рубриці Домашній сервіс.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Ужгороді є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Ужгороді в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Ужгороді або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Ужгороді!

Вакансії в Ужгороді / Вакансії в Ужгороді / Вакансії Домашній сервіс, Ужгород

На 10.12.2019 в нашій базі:  19 вакансій,   5310 резюме

Робота в Ужгороді в рубриці Домашній сервісНа сайті Jobsite ви можете знайти вакансії і роботу в сфері Домашній сервіс в Ужгороді. Ми пропонуємо якісний пошук роботи і постійно оновлювану базу вакансій для фахівців з кожного з напрямів. Ви можете шукати вакансії по конкретних спеціальностях (наприклад, проглядати вакансії «Домашній сервіс»).


По вашому запиту знайдено: 64 вакансій
 • Виїзд з України: 08.01.2020
  Зарплата: 1200 євро
  Регіон: Detmold

  Вимоги:
  • Жінка від 35 років
  • Рівень німецької мови — початковий і вище
  • Наявність біометричного паспорту

  Умови праці:
  Жінка, хвороба Паркінсон, розумово здорова. Потрібне спілкування, прогулянки, гігієна, переодягання, супровід в туалет.

  Обов’язки:
  - підтри...

 • Девушке на коляске (30 лет), после ДТП нужна помощь. Уход , гигиена , приготовление пищи и кормление . Ничего сложного , главное быть доброй , заботливой и с желанием помогать на протяжение дня . Вы до 45 лет , чтобы быть ближе по возрасту , здоровы и без вредных привычек. Работа помесячно или постоянно , с проживанием . Киев . Метро Позняки. + 380 -097 470 3888 Ирина - звон...

 • У обслуговуючу компанію потрібен сантехнік для обслуговування багатоповерхових будинків (заявки жителів, підрядні роботи по дому). Робота в парі. Будинки нові, не проблемні, територіально близько розташовані.

  Вимоги:

  - досвід роботи сантехніком,

  - проживання на Лівому березі.

  Умови роботи:

  - понеділок-п'ятниця з 9:00 до 18:00;

 • Официальное трудоустройство. Неполная занятость. Зарплата 4200 грн.

  Личные качества: трудолюбие, ответственность,исполнительность, без вредных привычек

  в хорошей физической форме.

  Обязанности: уборка прилегающей к дому территории - новострой в центре города, 3 подьезда.

  Все необходимые орудия труда выдаются.

  Под...

 • Виїзд з України: 08.01.2020
  Зарплата: 1150 євро
  Регіон: Oberhausen

  Вимоги:
  • Жінка від 35 років
  • Рівень німецької мови — початковий і вище
  • Наявність біометричного паспорту

  Умови праці:
  Жінка, 93 роки, хвора на деменцію, перебуває на дієтичному харчуванні. Важко пересувається з допомогою ролятора або на інвалідному візку.

  Об...

 • Вакансія: Водій-господарник

  Цимбаленко Вера Николаевна

  Потрібен порядний, надійний, енергійний помічник- водій-господарник для серйозної ділової жінки. Два автомобілі (легковий Мерседес і Газель-Соболь) знаходяться поруч з місцем проживання власниці, в Печерському районі, близько до метро Видубичі. Виконувати різні доручення, допомагати в організації ремонтно-будівельних робіт на невеликому об"єкті в центрі Києва. Всі по...

 • Вакансія: Домработница

  Владимир Конанунченко Игоревич

  Требования: Девушка от 18-45

  Обязанности: Уборка, поход по магазинам, полив растений, раз в месяц оплата коммунальных услуг, выполнение личных требований.

  Условия: Два раза в неделю

  ...
 • Требуется няня с проживанием к девочке 4-х лет. Район: МО, пос. Вешки. График работы: 6/1, с проживанием. Зарплата: 80000 рублей + питание. Обязанности: полный уход за ребенком, развитие по возрасту, организация досуга ребенка, выезды заграницу.

  Ждем Вас на собеседование по адресу: Москва, метро Преображенская площадь, (5 мин от метро), улица Преображенская, дом 6 вывеска...

 • Требуется сиделка с проживанием к женщине (vip клиент) с диагнозом сахарный диабет. Район: МО, Рублево-Успенское шоссе. Зарплата: от 70000 руб + питание. Обязанности: полный уход за больной, выполнение назначений врача, приготовление диетической пищи, стирка, глажение, уборка в комнате, помощь в передвижении, психологическая поддержка.

  ЖДЕМ ВАС на собеседование <...

 • Требуется семейная пара с проживанием в семью из 3 человек для уборки дома 300 кв.м. и обслуживанию участка 10 соток. Район: МО, Щербинка. Зарплата: 120.000 рублей. Обязанности: контроль тех.части дома, мелкий ремонт, уборка прилегающей территории, уход за собакой, функции водителя; качественная уборка, стирка, глажение, уход за vip-гардеробом. Тел. 8-985-723-03-03 Алла Д...


Пошук роботи в Ужгороді: сайт пошуку вакансій і резюме Jobsite допоможе Вам легко знайти роботу в Ужгороді. Пошук роботи в Ужгороді за ключовим словом і зарплатою, детальною статистикою нових надходжень за спеціальностями. На сайті представлені як агентства працевлаштування, так і провідні компанії. Великий банк оголошень і вакансії в рубриці Домашній сервіс з можливістю знайти роботу як студентам, так і керівникам. Якщо "шукаю роботу" про Вас - тоді Ви потрапили за адресою! Працевлаштування в Ужгород і вакансії Ужгороді на Jobsite.


Jobs.ua рекомендує переглянути: