Робота Ужгород: Реклама, маркетинг, PR - вакансії, Робота в Ужгороді. Пошук роботи, пошук вакансій в рубриці Реклама, маркетинг, PR.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Ужгороді є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Ужгороді в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Ужгороді або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Ужгороді!

Вакансії в Ужгороді / Вакансії в Ужгороді / Вакансії Реклама, маркетинг, PR, Ужгород

На 24.10.2021 в нашій базі:  22 вакансій,   36 резюме

Робота в Ужгороді в рубриці Реклама, маркетинг, PRНа сайті Jobsite ви можете знайти вакансії і роботу в сфері Реклама, маркетинг, PR в Ужгороді. Ми пропонуємо якісний пошук роботи і постійно оновлювану базу вакансій для фахівців з кожного з напрямів. Ви можете шукати вакансії по конкретних спеціальностях (наприклад, проглядати вакансії «Реклама, маркетинг, PR»).


По вашому запиту знайдено: 249 вакансій
 • Вакансія: Маркетолог

  Таврияпромсервис

  <p>В компанії Тавріяпромсервіс відкрита вакансія маркетолога.</p> <p>Компанія є одним з лідерів виробництва і обслуговування промислового обладнання для харчової та хімічної промисловості на ринку України та за кордоном</p> <p><strong>Вимоги:</strong></p> <p>Професійна грамотна мова та навики написання простих, цікавих, зроз...
 • Требуемый опыт работы: 1–3 года

  Полная занятость, гибкий график

  Возможна подработка: сменами по 4-6 часов

  В продюсерский центр Talantam.Com требуется активная целеустремленная личность с опытом в продажах/рекламе/промо/организации мероприятий.

  Что делать:


  Пошук роботи в Ужгороді: сайт пошуку вакансій і резюме Jobsite допоможе Вам легко знайти роботу в Ужгороді. Пошук роботи в Ужгороді за ключовим словом і зарплатою, детальною статистикою нових надходжень за спеціальностями. На сайті представлені як агентства працевлаштування, так і провідні компанії. Великий банк оголошень і вакансії в рубриці Реклама, маркетинг, PR з можливістю знайти роботу як студентам, так і керівникам. Якщо "шукаю роботу" про Вас - тоді Ви потрапили за адресою! Працевлаштування в Ужгород і вакансії Ужгороді на Jobsite.


Jobs.ua рекомендує переглянути: