Робота Ужгород: Реклама, маркетинг, PR - вакансії, Робота в Ужгороді. Пошук роботи, пошук вакансій в рубриці Реклама, маркетинг, PR.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Ужгороді є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Ужгороді в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Ужгороді або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Ужгороді!

Вакансії в Ужгороді / Вакансії в Ужгороді / Вакансії Реклама, маркетинг, PR, Ужгород

На 10.12.2019 в нашій базі:  19 вакансій,   5310 резюме

Робота в Ужгороді в рубриці Реклама, маркетинг, PRНа сайті Jobsite ви можете знайти вакансії і роботу в сфері Реклама, маркетинг, PR в Ужгороді. Ми пропонуємо якісний пошук роботи і постійно оновлювану базу вакансій для фахівців з кожного з напрямів. Ви можете шукати вакансії по конкретних спеціальностях (наприклад, проглядати вакансії «Реклама, маркетинг, PR»).


По вашому запиту знайдено: 119 вакансій
 • Опытный копирайтер ищет себе в помощь грамотного копирайтера с небольшим опытом, но обязательным знанием принципов написания качественных продающих текстов и умением проводить их сео-анализ.

  Вид работы – постоянная удаленная занятость.

  Цель работы – написание уникальных продающих текстов и описаний товаров для сайтов интернет-магазинов.

  График работы – 6 ра...

 • Приглашаем художников , самоучек и студентов . Сотрудничаем и на дому . _звоните _или СМС + ваше Имя до 23.00 _ перезвоним и расскажем .Пишите нажав на кнопку *Резюме* + ваш телефон .

  PS : Особый статус по византийской темпере: картины, иконы, авторская живопись .


  ...
 • АН "Олимпион" приглашает на работу активных и целеустремлённых людей, которые желают построить карьеру в сфере недвижимости!

  Требования:


  Пошук роботи в Ужгороді: сайт пошуку вакансій і резюме Jobsite допоможе Вам легко знайти роботу в Ужгороді. Пошук роботи в Ужгороді за ключовим словом і зарплатою, детальною статистикою нових надходжень за спеціальностями. На сайті представлені як агентства працевлаштування, так і провідні компанії. Великий банк оголошень і вакансії в рубриці Реклама, маркетинг, PR з можливістю знайти роботу як студентам, так і керівникам. Якщо "шукаю роботу" про Вас - тоді Ви потрапили за адресою! Працевлаштування в Ужгород і вакансії Ужгороді на Jobsite.


Jobs.ua рекомендує переглянути: