Робота Ужгород: Людям з обмеженими можливостями - вакансії, Робота в Ужгороді. Пошук роботи, пошук вакансій в рубриці Людям з обмеженими можливостями.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Ужгороді є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Ужгороді в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Ужгороді або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Ужгороді!

Вакансії в Ужгороді / Вакансії в Ужгороді / Вакансії Людям з обмеженими можливостями, Ужгород

На 17.07.2019 в нашій базі:  14 вакансій,   5843 резюме

Робота в Ужгороді в рубриці Людям з обмеженими можливостямиНа сайті Jobsite ви можете знайти вакансії і роботу в сфері Людям з обмеженими можливостями в Ужгороді. Ми пропонуємо якісний пошук роботи і постійно оновлювану базу вакансій для фахівців з кожного з напрямів. Ви можете шукати вакансії по конкретних спеціальностях (наприклад, проглядати вакансії «Людям з обмеженими можливостями»).


По вашому запиту знайдено: 21 вакансій
 • Дружному коллективу небольшого детского сада срочно требуется доброжелательный и энергичный помощник или помощница. Вы любите людей и особенно - маленьких детей, сообразительны, обладаете легким характером и получаете удовольствие от общения с малышами? Давайте вместе помогать родителям растить и воспитывать счастливых детей!

  Обязанности: помощь воспитателю в присмотр...

 • Вакансія: Озеленювач

  КП УЗН Шевченківського району м. Києва

  Комунальне підприємство по утриманню зелених насаджень Шевченківського р-ну м.Києва запрошує на постійну роботу озеленювачів у свій дружній колектив.

  Завдання та обов'язки:

  • виконування робіт, пов'язаних із прибиранням і очищенням садових доріжок, квітників та інших озеленених площ від листя, сучків, сміття і снігу;
  • забезпечення робоч...
 • A2Z Ltd. is a well-established EU-based translation company, serving clients throughout North America and Western Europe. It specializes in Hebrew, English and German translations, as well as in web-development of Hebrew teaching programs and in books publication for language learners.

  At this time we are looking for German-Russian translators for long-term collaborati...

 • Вакансія: Оператор чата

  Мартыненко Александр Владимирович

  Работа онлайн, удалённая работа. Работай в любое время и в любом месте, где тебе захочется. Но будь готов уделять достаточно времени, если хочешь иметь очень большой доход и развивать свои навыки.

  Мы вам предлагаем:

  • Высокая заработная плата от 600 до 3000$
  • График работы гибкий. Подберем удобное для работы время.
  • Работа дистанционная, город в...
 • ВАТ «УКРАВТОБУСПРОМ»

  проводить розробку конструкцій транспортних засобів та виготовлення експериментальних взірців й дослідних партій на замовлення.

  У зв’язку із збільшенням обсягу замовлень та виробництва ТЕРМІНОВО шукаємо працівників.

  Вимоги:

  Досвід роботи не обов’язковий, але бажаний.

  Проводиться навчання в процесі роботи.

  Умови роботи:...

 • Вакансія: Дворник

  ОСББ "СВІТ СУСІДСТВА"

  Требования: Женщина(мужчина) трудоспособного возраста, возможны пенсионеры. Обязательно непьющие и ответственные люди Дворник занятость один час в день. З/пл 4000 грн

  ...
 • Вакансія: Технолог производства, машиностроение

  Автосборочное предприятие "Кобальт"

  Автосборочное предприятие (пгт Новопокровка Чугуевского р-на Харьковской обл.), в связи с расширением, открывает вакансию "Технолог производства".

  Требования:

  - высшее техническое образование;

  - опыт работы технологом на машиностроительном предприятии от 2-х лет;

  - знание принципов металлообработки;

  - знание мет...

 • Обязанности:

  Прием входящих звонков от клиентов, оформление заказов, консультация клиентов по предоставляемым услугам и товарам, телефоны предоставляем свои.

  Поиск и размещение информации в сети интернет;

  Работа с соц. сетями (Facebook, Instagram, Telegram)

  Требования:

  Магазин занимаеться продажей электроники и ...

 • ТОВ «Український ритейл» здійснює розвиток роздрібного бізнесу під торговою маркою «Брусничка» на території Східного і Центрального регіонів України.

  Обов’язки:

  • участь у плануванні та впровадженні заходів спрямованих на підвищення товарообігу та зменшення втрат;
  • контроль збереження коштів та дотримання касової дисципліни;
  • кон...
 • Вакансія: Складальник виробів

  ТзОВ Матаі-Україна

  Требования: проходження кваліфікаційного відбору ( 2-3 години)

  Обязанности: виготовлення каталогів для реклами фарб для волосся - розкладка по кольорах зразків волосся в шаблони.

  Условия: європейська компанія, сучасні виробничі приміщення, офіційне працевлаштування,стабільна заробітна плата, соцпакет, графік роботи 08-30 до 17-30. м. Львів вул Тролейбусна


Пошук роботи в Ужгороді: сайт пошуку вакансій і резюме Jobsite допоможе Вам легко знайти роботу в Ужгороді. Пошук роботи в Ужгороді за ключовим словом і зарплатою, детальною статистикою нових надходжень за спеціальностями. На сайті представлені як агентства працевлаштування, так і провідні компанії. Великий банк оголошень і вакансії в рубриці Людям з обмеженими можливостями з можливістю знайти роботу як студентам, так і керівникам. Якщо "шукаю роботу" про Вас - тоді Ви потрапили за адресою! Працевлаштування в Ужгород і вакансії Ужгороді на Jobsite.