Робота Ужгород: Охорона, безпека - вакансії, Робота в Ужгороді. Пошук роботи, пошук вакансій в рубриці Охорона, безпека.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Ужгороді є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Ужгороді в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Ужгороді або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Ужгороді!

Вакансії в Ужгороді / Вакансії в Ужгороді / Вакансії Охорона, безпека, Ужгород

На 28.02.2021 в нашій базі:  24 вакансій,   37 резюме

Робота в Ужгороді в рубриці Охорона, безпекаНа сайті Jobsite ви можете знайти вакансії і роботу в сфері Охорона, безпека в Ужгороді. Ми пропонуємо якісний пошук роботи і постійно оновлювану базу вакансій для фахівців з кожного з напрямів. Ви можете шукати вакансії по конкретних спеціальностях (наприклад, проглядати вакансії «Охорона, безпека»).


По вашому запиту знайдено: 293 вакансій
 • Вакансія: Охоронник

  Экспосервис

  ВИМОГИ:: відсутність судимості, вік від 20 років, фізична форма - без медичних застережень, охайна зовнішність, чітка дикція, пунктуальність, стресостійкість, витривалість, зріст не нижче 175 см. Служба в армії, досвід роботи, вміння користування комп'ютером вітається.

  Обовя'зки: охорона промислових підприємств, патрулювання території;, здійснення контрольно-перепустк...

 • ВИМОГИ:: відсутність судимості, вік від 20 років, фізична форма - без медичних застережень, охайна зовнішність, чітка дикція, пунктуальність, стресостійкість, витривалість, зріст не нижче 170 см. Служба в армії, досвід роботи, вміння користування комп'ютером вітається.

  ОБОВ'ЯЗКИ: охорона підприємств, патрулювання території;здійснення контрольно-пропускного режиму;пер...

 • ВИМОГИ: відсутність судимості, вік від 20 років, фізична форма - без медичних протипоказань, охайна зовнішність, пунктуальність, стресостійкість, витривалість, зріст не нижче 175 см. Служба в армії, досвід роботи, вміння користування комп'ютером вітається.

  ОБОВ'ЯЗКИ: охорона діючих промислових підприємств, патрулювання території, перевірка автотранспорту в'їзд/виїз...

 • Вакансія: Охоронник

  Экспосервис

  ВИМГИ: чоловіки, жінки, відсутність судимості, вік від 20 років, фізична форма - без медичних застережень, охайна зовнішність, чітка дикція Служба в ЗСУ (армії), досвід роботи не обов'язкові, вміння користування комп'ютером вітається.

  ОБОВ"ЯЗКИ: охорона підприємства, патрулювання території; здійснення контрольно-перепусткового режиму; перевірка автотранспорту

  Охо...

 • Вакансія: Охранник

  Бойко Андрiй Володимирович

  Требования: Вiк:25-45 рокiв.Служба ЗСУ.Досвiд роботи на посадi охоронника, та досвiд роботи з системами вiдеонагляду.Вiдсутнicть судимостi.Обект знаходиться в м.Буча. Киiвська обл.

  Обязанности: Вахта 7/7.Вiдеоспотереження.Патрулювання територii.Змiна 800грн.на випробувальний термiн.Пiсля випробувального термiна 1000грн.Резюме на Viber-Тел:0964555544

  ...
 • Желательно высшее техническое образование, опыт работы с системами видеонаблюдения, контроля доступа, охраны (Satel).

  Внимание!!! Резюме без указания уровня образования, названий законченных учебных заведений, возраста соискателя и не соответствующие указанным требованиям рассматриваться не будут!

  Отсутствие регистрации места жительства является препятствием для ...

 • Вакансія: Охранник

  САБ - Охорона

  Требования:

  • Охранник до 45 лет
  • Опыт работы (от 1 года)

  Обязанности:

  • Служебная документация
  • Патруль территории
  • Выполнение задач поставленных руководством

  Условия:

  • Вахта 21-21 суток Черниговская обл.
  • Проживание, авансы, частичное питание (зп после вахты)
  • от 280- 300 грн смена...
 • Требования: Высшее техническое образование, опыт проектирования, монтажа, эксплуатации систем безопасности, знание современной нормативной базы, желательно III группа ЭБ.

  Отсутствие регистрации места жительства является препятствием для приема на работу в нашу компанию.

  Компания не сообщает о результатах рассмотрения представленных резюме.

  Обязанности...

 • Вакансія: Охоронник

  ТОВ Охоронна фірма

  охоронник в тому числі і пенсійного віку в охоронну фірму. Наявність дом. телефону бажано. Добові зміни. З питань працевлаштування звертатися за телефоном. (044) 338-4834, 094-906-9834 ...
 • Вакансія: Охоронники

  ТОВ"КИЇВСЬКИЙ ХЛІБОПРОДУКТ"

  Охоронники потрібні компанії "Київський Хлібопродукт" для роботи вахтовим методом. Проживання за рахунок роботодавця. З/п 6000 грн, вахта (15 днів). Робота в м. Бориспіль. З питань працевлаштування звертатися за телефоном. ...

Пошук роботи в Ужгороді: сайт пошуку вакансій і резюме Jobsite допоможе Вам легко знайти роботу в Ужгороді. Пошук роботи в Ужгороді за ключовим словом і зарплатою, детальною статистикою нових надходжень за спеціальностями. На сайті представлені як агентства працевлаштування, так і провідні компанії. Великий банк оголошень і вакансії в рубриці Охорона, безпека з можливістю знайти роботу як студентам, так і керівникам. Якщо "шукаю роботу" про Вас - тоді Ви потрапили за адресою! Працевлаштування в Ужгород і вакансії Ужгороді на Jobsite.


Jobs.ua рекомендує переглянути: